Перейти до основного вмісту

Племінник Джона Кеннеді: обов’язкова вакцинація гірше Голокосту

«Навіть у гітлерівській Німеччині можна було перетнути Альпи і потрапити до Швейцарії, можна було сховатися на горищі, як це зробила Ганна Франк», — заявив на мітингу антиваксерів у Вашингтоні Роберт Ф. Кеннеді-молодший.

Член знаменитого клану, юрист-еколог відомий також як прибічник теорії змови та противник вакцинації від COVID-19. У лютому 2021 року його обліковий запис в Instagram був заблокований за «неодноразове поширення спростованих тверджень про коронавірус та вакцини». У листопаді 2021 року вийшла книга Кеннеді, де він звинувачує Ентоні Фаучі у змові з Біллом Гейтсом та соціальними мережами, які нібито приховують інформацію про ліки від COVID-19 і просувають вакцини як єдиний спосіб боротьби з пандемією.

Після скандального порівняння обов'язкової вакцинації з переслідуваннями євреїв у роки Голокосту меморіал «Аушвіц-Біркенау» звинуватив випускника Гарварда та Лондонської школи економіки у «моральному та інтелектуальному занепаді».

Розвиваючи тему, Кеннеді також згадав про свого батька, генерального прокурора США, з яким хлопчик відвідав 1962 року Східну Німеччину. «Я бачив людей, які перебралися через Берлінську стіну і втекли. Це було можливо. Сьогодні створюються механізми, від яких ніхто з нас не може втекти і ніхто не може сховатися». Особливе занепокоєння юриста викликають технології 5G та паспорти щеплень.

У жовтні минулого року Кеннеді вже порівнював вжиті урядами різних країн заходи щодо боротьби з пандемією з нацистською пропагандою, яка позбавляє людей критичного мислення. Нещодавно він розмістив відео, яке зображує головного медичного радника президента США Фаучі з вусами Гітлера.

Про неприпустимість паралелей з Голокостом заявив генеральний директор Антидифамаційної ліги Джонатан Грінблатт, висловивши обурення порівнянням геноциду євреїв з урядом США, який «працює над забезпеченням здоров'я своїх громадян».

Виправдовуючись, еколог наголосив, що згадав про жахливі випробування Ганни Франк лише для того, щоб показати, як сучасні можливості спостереження зроблять сьогодні її подвиг практично неможливим. Він також вибачився перед усіма, кого могли образити його заяви.

Немає часу відвідувати сайт? Підпишіться на розсилку і отримуйте найважливіше в одному листі

Отлично, вы подписаны на нашу рассылку!
Ранее вы уже были подписаны на нашу рассылку